Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kilang
Selangor
Banting
Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp
Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp - Main property image 1 of 5
1 / 5
Loading images...
0% (1/5)
Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp - Property image 2 of 5
Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp - Property image 3 of 5
Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp - Property image 4 of 5
Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp - Property image 5 of 5

Banting Kilang Berkembar untuk Dijual – RM18.85J 48100kp

Kilang

RM 18,850,000

Disiarkan: 5 Okt 2025

Kongsi

Luas Tanah

65,340 sqft

RM 288.49 psf

Kawasan Bertingkat

48,100 sqft

RM 391.89 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Banting, Selangor

Description

Kilang Berkembar untuk Dijual di Bukit Changgal, Banting, Selangor. Hartanah ini menawarkan keluasan tanah 65,340 kp dengan kemudahan kilang dan gudang seluas 48,100 kp. Harga permintaan RM 18,850,000. Sesuai untuk operasi industri berskala besar.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 18,850,000

- Kadar kompetitif RM 288 psf berdasarkan keluasan tanah

- Kemudahan bilik air yang pelbagai

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi dengan pelan lantai yang luas merentasi pelbagai tingkat. Ciri-ciri termasuk ketinggian siling yang tinggi, akses ke loading bay, bekalan elektrik tiga fasa, dan tempat letak kenderaan yang mencukupi untuk lori dan kontena. Hartanah ini dilengkapi dengan kemudahan penting dan siap untuk diduduki serta-merta.

Faedah Lokasi Strategik:

Terletak di kawasan perindustrian yang mantap di Banting, Selangor, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perniagaan yang matang dengan kemudahan sokongan termasuk akses mudah ke lebuhraya utama, sambungan baik ke pusat bandar dan daerah perniagaan, lokasi strategik untuk logistik dan pengedaran, kemudahan perbankan berhampiran, tempat makan, dan perkhidmatan sokongan.

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri ringan

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pemasangan

- Pusat pemenuhan e-dagang

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk kilang ini di Banting, Selangor ialah RM 18,850,000. Ini bersamaan kira-kira RM 391.89 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0