Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kilang
Selangor
Port Klang
Gudang untuk Dijual di West Port, Pulau Indah – RM25J 18000kp
Gudang untuk Dijual di West Port, Pulau Indah – RM25J 18000kp - Main property image 1 of 3
1 / 3
Loading images...
0% (1/3)
Gudang untuk Dijual di West Port, Pulau Indah – RM25J 18000kp - Property image 2 of 3
Gudang untuk Dijual di West Port, Pulau Indah – RM25J 18000kp - Property image 3 of 3

Kilang

RM 25,000,000

Disiarkan: 12 Dis 2025

Kongsi

Kawasan Bertingkat

18,000 sqft

RM 1,388.89 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Port Klang, Selangor

Description

Gudang untuk Dijual di West Port, Pulau Indah, Port Klang, Selangor. Hartanah gudang perindustrian ini menawarkan keluasan lantai 18,000 kp, menyediakan ruang yang besar untuk operasi pergudangan, logistik, dan penyimpanan. Hartanah ini terletak secara strategik di zon perindustrian West Port yang mantap dengan sambungan pengangkutan utama yang sangat baik.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 25,000,000

- Kadar kompetitif pada RM 1,389 psf berdasarkan keluasan lantai

- Sedang disewa pada RM 30,250 sebulan sehingga 2029

Ciri-ciri Hartanah:

Unit gudang ini menyediakan spesifikasi yang luar biasa untuk operasi perindustrian. Hartanah ini mempunyai ketinggian siling 28 kaki, menawarkan ruang menegak yang luas untuk penyimpanan dan operasi. Kapasiti elektrik termasuk bekalan kuasa 400 amp yang memastikan kuasa mencukupi untuk jentera dan peralatan. Kapasiti muatan lantai menampung beban 3 tan dan 5 tan, memberikan fleksibiliti untuk pelbagai keperluan penyimpanan dan operasi. Hartanah ini terletak di kawasan yang tidak dilanda banjir, memastikan kesinambungan operasi dan perlindungan aset. Gudang ini dijaga dengan baik dan sedia untuk digunakan serta-merta atau penyewaan berterusan.

Manfaat Lokasi Utama:

Terletak di zon perindustrian West Port yang strategik di Pulau Indah, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem pelabuhan dan logistik yang pesat dengan kemudahan sokongan termasuk:

- 10 minit ke Terminal West Port untuk operasi kargo yang lancar

- 10 minit ke Lebuhraya SKVE untuk akses pantas ke laluan utama

- 8 minit ke Lebuhraya Kesas yang menghubungkan ke Kuala Lumpur dan kawasan sekitarnya

- Berhampiran dengan Pelabuhan Klang, pelabuhan tersibuk di Malaysia

- Komuniti perindustrian dan logistik yang mantap

- Perkhidmatan dan kemudahan sokongan untuk operasi perniagaan

Sesuai Untuk:

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan