RM 7,000,000
Disiarkan: 10 Feb 2026
Kawasan Bertingkat
8,858 sqft
RM 790.25 psf
Pegangan
Pegangan Pajakan
Lokasi
Shah Alam, Selangor
Kilang Berkembar untuk Dijual di Seksyen 15 Shah Alam, Selangor. Hartanah perindustrian ini menawarkan luas lantai 8,858 kaki persegi dan separa perabot. Harga permintaan RM 7,000,000. Aset utama untuk operasi pembuatan, pergudangan atau logistik.
Butiran Jualan:
- Harga permintaan: RM 7,000,000
- Kadar kompetitif pada RM 790 psf berdasarkan luas lantai
Ciri-ciri Hartanah:
Unit kilang berkembar ini menyediakan ruang yang luas untuk operasi perindustrian. Ia separa perabot dan terletak di kawasan yang lengkap dengan penghuni, sesuai untuk penggunaan serta-merta.
Faedah Lokasi Utama:
Terletak di kawasan perindustrian sibuk Seksyen 15, Shah Alam, hartanah ini menikmati sambungan cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan.
Sesuai Untuk:
- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran
- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan
- Pusat logistik dan pengedaran
- Aktiviti industri ringan
- Perniagaan perdagangan dan borong
- Operasi pemasangan
- Pusat pemenuhan e-dagang
Bayaran Bulanan
RM 0
Jumlah Faedah
RM 0
Jumlah Perlu Dibayar
RM 5,600,000
Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator
RM 90,000,000

RM 72,000,000

RM 21,000,000

RM 150,000,000

RM 5,500,000

RM 16,000,000
RM 18,000
RM 62,500
RM 23,400
RM 216,000
RM 28,000,000
RM 8,000,000

RM 11,800,000

RM 13,000,000

RM 6,000,000

RM 6,120,010
Factory Hub kini menyenaraikan 52 kilang untuk dijual dan 37 kilang untuk disewa di Shah Alam, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.