Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kilang
Selangor
Subang Jaya
Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp
Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp - Main property image 1 of 5
1 / 5
Loading images...
0% (1/5)
Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp - Property image 2 of 5
Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp - Property image 3 of 5
Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp - Property image 4 of 5
Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp - Property image 5 of 5

Gudang untuk Dijual di Subang Jaya – RM22.3J 25000kp

Kilang

RM 22,300,000

Disiarkan: 17 Dis 2025

Kongsi

Kawasan Bertingkat

25,000 sqft

RM 892 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Subang Jaya, Selangor

Description

Gudang untuk Dijual di Subang Jaya, Shah Alam, Selangor. Hartanah gudang perindustrian ini menawarkan keluasan lantai 25,000 kaki persegi di zon perindustrian yang matang dan strategik, menyediakan peluang cemerlang untuk operasi pergudangan, logistik, dan pengedaran.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 22,300,000

- Kadar kompetitif pada RM 892 psf berdasarkan keluasan lantai

- Hartanah berstatus pegangan pajakan

- ID Iklan: 108445151

- Disenaraikan pada 30 September 2025

Ciri-ciri Hartanah:

Unit gudang ini menyediakan spesifikasi luar biasa untuk operasi perindustrian dengan ciri-ciri utama berikut:

- Keluasan lantai: 25,000 kaki persegi

- Ketinggian bumbung: 36 kaki (7 meter) dengan titik tertinggi pada 11 meter

- Bekalan kuasa elektrik: kapasiti 750 ampere

- Lokasi perindustrian matang dengan infrastruktur yang mantap

- Sedia untuk operasi pergudangan dan logistik serta-merta

- Kemudahan yang terpelihara di zon perindustrian utama

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan perindustrian Subang Jaya, Shah Alam yang telah mantap, hartanah ini menikmati sambungan yang cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:

- 15 minit ke Lebuhraya Kesas

- 25 minit ke Lebuhraya Persekutuan

- 30 minit ke NKVE (Lebuhraya Utara-Selatan)

- Kedudukan strategik di koridor perindustrian Shah Alam

- Berhampiran dengan perkhidmatan dan kemudahan perindustrian sokongan

- Infrastruktur komersial dan logistik yang maju

Sesuai Untuk:

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Pusat pemenuhan e-dagang

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pembuatan perindustrian ringan

- Operasi pemasangan dan pembungkusan

- Operasi logistik pihak ketiga (3PL)

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk kilang ini di Subang Jaya, Selangor ialah RM 22,300,000. Ini bersamaan kira-kira RM 892 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.