Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Tanah
Selangor
Ijok
Tanah Perindustrian Kota Puteri untuk Dijual – RM3.43J 44000kp
Tanah Perindustrian Kota Puteri untuk Dijual – RM3.43J 44000kp - Main property image 1 of 3
1 / 3
Loading images...
0% (1/3)
Tanah Perindustrian Kota Puteri untuk Dijual – RM3.43J 44000kp - Property image 2 of 3
Tanah Perindustrian Kota Puteri untuk Dijual – RM3.43J 44000kp - Property image 3 of 3

Tanah

RM 3,434,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Luas Tanah

44,000 sqft

RM 78.05 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Ijok, Selangor

Description

Tanah perindustrian untuk dijual di Kota Puteri, Ijok, Selangor. Hartanah pegangan pajakan yang luas seluas 44,000 kp ini menawarkan peluang utama untuk pembangunan perindustrian.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 3,434,000

- Kadar kompetitif pada RM 78 psf berdasarkan keluasan tanah

- Hartanah berstatus pegangan pajakan menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang

Ciri-ciri Hartanah:

Tanah perindustrian ini menyediakan ruang yang luas untuk pelbagai aktiviti perindustrian. Lokasinya yang strategik di kawasan perindustrian yang pesat membangun menjadikannya sesuai untuk perniagaan yang ingin berkembang atau menubuhkan operasi baharu.

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan Kota Puteri yang sibuk, hartanah ini menikmati sambungan yang cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian yang menyokong dengan kemudahan berdekatan termasuk:

- Akses mudah ke lebuh raya utama

- Berhampiran dengan Rawang dan Kuala Lumpur

- Kemudahan dan perkhidmatan perindustrian berdekatan

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk tanah ini di Ijok, Selangor ialah RM 3,434,000. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar

RM 2,747,200

Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

Peter Tan

Peter Tan

REN - 12771

CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)

Real Estate Negotiator

016-6666872
peterlife89@gmail.com