Luas Tanah
560,617 sqft
RM 50.00 psf
Pegangan
Pegangan Bebas
Lokasi
Port Klang, Selangor
Tanah Perindustrian Prima di Klang
Tanah perindustrian bebas milik seluas 13 ekar tersedia untuk dijual di lokasi strategik Klang, Selangor. Hartanah ini menghadap Jalan Kapar, menawarkan keterlihatan dan kebolehcapaian yang sangat baik.
Butiran Tanah & Harga
Jumlah keluasan tanah ialah 560,617 kaki persegi (lebih kurang 13 ekar). Harga permintaan ialah RM 28,030,860, yang bersamaan dengan lebih kurang RM 50 sekaki persegi dan boleh dirunding.
Lokasi & Kebolehcapaian
Terletak di Kapar, Jeram, Klang, tanah ini mendapat manfaat daripada akses mudah ke lebuh raya utama dan kemudahan tempatan. Hadapannya di Jalan Kapar memberikan kelebihan besar untuk logistik dan operasi.
Potensi Pembangunan
Di zon untuk kegunaan perindustrian, tanah ini memberikan peluang pembangunan yang sangat baik. Ia sesuai untuk ditukar bagi membina kilang, gudang, atau kemudahan perindustrian lain untuk memenuhi keperluan perniagaan.
Ciri-ciri Utama
Tanah ini mempunyai hadapan jalan utama, satu ciri yang berharga dan terhadap. Taraf bebas miliknya memberikan jaminan jangka panjang kepada pelabur dan pemilik perniagaan yang ingin menubuhkan pangkalan operasi kekal di jantung perindustrian Selangor.
Bayaran Bulanan
RM 0
Jumlah Faedah
RM 0
Jumlah Perlu Dibayar
RM 22,424,688
Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator

RM 8,800,000

RM 6,120,010

RM 8,256,591

RM 7,546,378

RM 25,000,000

RM 8,500,000

RM 26,000

RM 136,765

RM 181,134

RM 104,713

RM 13,068,000

RM 101,500,000

RM 31,000,000

RM 5,152,000

RM 7,448,760

RM 9,624,582
Factory Hub kini menyenaraikan 158 tanah perindustrian untuk dijual dan 21 tanah perindustrian untuk disewa di Port Klang, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.