Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Negeri Sembilan
Nilai
Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp
Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp - Main property image 1 of 6
1 / 6
Loading images...
0% (1/6)
Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp - Property image 2 of 6
Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp - Property image 3 of 6
Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp - Property image 4 of 6
Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp - Property image 5 of 6

Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – RM48K/bln 26000kp

Kilang

RM 48,000

Disiarkan: 20 Dis 2025

Kongsi

Luas Tanah

52,500 sqft

RM 0.91 psf

Kawasan Bertingkat

26,000 sqft

RM 1.85 psf

Lokasi

Nilai, Negeri Sembilan

Description

Kilang sesebuah untuk disewa di Arab Malaysian Industrial Park, Nilai 3, Negeri Sembilan. Kemudahan perindustrian bersendirian yang jarang ditemui ini menawarkan keluasan tanah 52,500 kp dengan bangunan terpelihara seluas 26,000 kp, sesuai untuk operasi pembuatan dan logistik pada sewaan bulanan RM 48,000.

Butiran Sewaan:

- Sewaan bulanan: RM 48,000

- Kadar kompetitif pada RM 0.91 psf berdasarkan keluasan bangunan

- 6 bilik air untuk kemudahan kakitangan

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang sesebuah ini memberikan kecekapan operasi yang luar biasa dengan lantai kilang rentang jelas yang besar dan ketinggian siling 40 kaki, sesuai untuk pemasangan jentera berat dan sistem rak tinggi. Mempunyai lantai gred industri sesuai untuk pengeluaran, penyimpanan, atau kegunaan logistik, dengan kompon yang luas untuk pemuatan, letak kereta, dan pergerakan kontena. Susun atur sesebuah menawarkan pengaliran udara, privasi, dan operasi fleksibel yang lebih baik. Unit ini terpelihara baik, siap untuk diduduki serta-merta, dan mempunyai akses infrastruktur paip gas berhampiran (tertakluk kepada kelulusan pihak berkuasa).

Faedah Lokasi Strategik:

Terletak di Arab Malaysian Industrial Park yang mantap dalam koridor perindustrian matang Nilai. Ketersambungan cemerlang ke Lebuhraya PLUS dan Lebuhraya ELITE. Berhampiran dengan Hab Kargo KLIA untuk operasi logistik. Berkaitan baik dengan bandar Seremban dan Lembah Klang. Dikelilingi oleh kilang-kilang mantap, tenaga kerja mahir, dan kemudahan perindustrian sokongan.

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan pemprosesan

- Kemudahan kejuruteraan dan fabrikasi

- Pusat pergudangan dan logistik

- Pengguna perindustrian memerlukan kedekatan infrastruktur gas

- Operasi jentera berat

- Penyelesaian penyimpanan rak tinggi

- Pusat pengedaran dan pemenuhan

Soalan Lazim

Sewa bulanan kilang ini di Nilai, Negeri Sembilan ialah RM 48,000/bulan. Iaitu kira-kira RM 1.85 per kps/bulan. SST 8% mungkin dikenakan.