Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Negeri Sembilan
Nilai
RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp
RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp - Main property image 1 of 5
1 / 5
Loading images...
0% (1/5)
RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp - Property image 2 of 5
RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp - Property image 3 of 5
RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp - Property image 4 of 5
RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp - Property image 5 of 5

RM25K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3 – 22000kp

Kilang

RM 25,000

Disiarkan: 5 Okt 2025

Kongsi

Luas Tanah

22,000 sqft

RM 1.14 psf

Kawasan Bertingkat

10,700 sqft

RM 2.34 psf

Lokasi

Nilai, Negeri Sembilan

Description

Kilang Sesebuah untuk Disewa di Nilai 3, Nilai, Negeri Sembilan. Hartanah perindustrian yang terpelihara ini menawarkan keluasan tanah 22,000 kp dengan luas binaan 10,700 kp, dilengkapi kemudahan gudang yang luas sesuai untuk pelbagai operasi perniagaan. Sewaan bulanan RM 25,000.

Butiran Sewaan:

- Sewaan bulanan: RM 25,000

- Kadar kompetitif pada RM 1.14 psf berdasarkan keluasan tanah

- Kemudahan bilik air moden untuk keselesaan kakitangan

Ciri-ciri Hartanah:

- Pelan lantai yang luas merangkumi pelbagai aras untuk kecekapan operasi

- Ketinggian siling yang tinggi

- Akses ke tempat muat turun

- Bekalan elektrik tiga fasa

- Tempat letak kenderaan yang mencukupi untuk lori dan kontena

- Sedia untuk diduduki serta-merta

Manfaat Lokasi Strategik:

- Terletak di kawasan perindustrian mapan Nilai 3

- Ketersambungan cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan

- Berhampiran dengan lapangan terbang KLIA dan KLIA2

- Lokasi strategik untuk logistik dan pengedaran

- Dikelilingi ekosistem perniagaan matang dengan kemudahan perbankan, tempat makan, dan perkhidmatan sokongan

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri ringan

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pemasangan

- Pusat pemenuhan e-dagang

Soalan Lazim

Sewa bulanan kilang ini di Nilai, Negeri Sembilan ialah RM 25,000/bulan. Iaitu kira-kira RM 2.34 per kps/bulan. SST 8% mungkin dikenakan.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

JC CHIN

JC CHIN

REN - 58071

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. (E (1) 1395/9)

Real Estate Negotiator

011-31414513
chinjiexin20@gmail.com
WhatsAppHubungi Sekarang

Lebih Kilang Disewa di Nilai

Kilang Untuk Disewa - Kilang Berasingan Untuk Disewa di Kawasan Perindustrian Arab Malaysia, Nilai - Nilai, Negeri Sembilan