Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Selangor
Klang
RM20K/bln Kilang Berkembar untuk Disewa di Bukit Rimau – 7140kp
RM20K/bln Kilang Berkembar untuk Disewa di Bukit Rimau – 7140kp - Main property image 1 of 5
1 / 5
Loading images...
0% (1/5)
RM20K/bln Kilang Berkembar untuk Disewa di Bukit Rimau – 7140kp - Property image 2 of 5
RM20K/bln Kilang Berkembar untuk Disewa di Bukit Rimau – 7140kp - Property image 3 of 5
RM20K/bln Kilang Berkembar untuk Disewa di Bukit Rimau – 7140kp - Property image 4 of 5
RM20K/bln Kilang Berkembar untuk Disewa di Bukit Rimau – 7140kp - Property image 5 of 5

Kilang

RM 20,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Luas Tanah

10,600 sqft

RM 1.89 psf

Kawasan Bertingkat

7,140 sqft

RM 2.80 psf

Lokasi

Klang, Selangor

Description

Kilang Berkembar untuk disewa di Bukit Rimau, Klang, Selangor. Hartanah perindustrian separuh perabot ini menawarkan imej korporat moden dan sedia untuk diduduki dengan segera. Unit ini terletak di atas tanah seluas 10,600 kp dengan luas binaan 7,140 kp yang luas, sesuai untuk pelbagai operasi perniagaan. Sewaan bulanan adalah RM 20,000, yang bersamaan dengan kadar kompetitif RM 2.80 psf berdasarkan luas binaan.

Butiran Sewaan:

- Sewaan bulanan: RM 20,000

- Kadar: RM 2.80 psf (berdasarkan 7,140 kp luas binaan)

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang berkembar ini memberikan imej korporat dengan reka bentuk modennya. Hartanah ini dilengkapi dengan kemudahan asas dan separuh perabot, menawarkan persediaan perniagaan yang pantas dan mudah.

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan perindustrian Bukit Rimau, Shah Alam yang telah mantap, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan, memastikan kemudahan operasi.

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri ringan

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pemasangan

- Pusat pemenuhan e-dagang

Soalan Lazim

Sewa bulanan kilang ini di Klang, Selangor ialah RM 20,000/bulan. Iaitu kira-kira RM 2.80 per kps/bulan. SST 8% mungkin dikenakan.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

Peter Tan

Peter Tan

REN - 12771

CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)

Real Estate Negotiator

016-6666872
peterlife89@gmail.com
peterindustrial
WhatsAppHubungi Sekarang

Lebih Kilang Disewa di Klang

Kilang Untuk Disewa - Gudang Berasingan Sistem Pemercik untuk Disewa di North Port - Klang, Selangor
Untuk DisewaKilang

Gudang Berasingan Sistem Pemercik untuk Disewa di North Port

RM 104,713

Luas Tanah: 55,111 sqft
Kawasan Bertingkat: 55,111.97 sqft
Klang, Selangor
14 Mei
Kilang Untuk Disewa - Meru Industrial Park Kilang Berkembar untuk Disewa – RM38K/bln 19839kp - Klang, Selangor