Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Selangor
Port Klang
Port Klang Gudang untuk Disewa – RM129.6K/bln 86400kp
Port Klang Gudang untuk Disewa – RM129.6K/bln 86400kp - Main property image 1 of 4
1 / 4
Loading images...
0% (1/4)
Port Klang Gudang untuk Disewa – RM129.6K/bln 86400kp - Property image 2 of 4
Port Klang Gudang untuk Disewa – RM129.6K/bln 86400kp - Property image 3 of 4
Port Klang Gudang untuk Disewa – RM129.6K/bln 86400kp - Property image 4 of 4

Port Klang Gudang untuk Disewa – RM129.6K/bln 86400kp

Kilang

RM 129,600

Disiarkan: 17 Dis 2025

Kongsi

Kawasan Bertingkat

86,400 sqft

RM 1.50 psf

Lokasi

Port Klang, Selangor

Description

Gudang untuk disewa di Port Klang, Bandar Sultan Suleiman, Selangor. Gudang perindustrian yang luas ini menawarkan keluasan lantai 86,400 kp, menyediakan ruang yang mencukupi untuk operasi logistik, penyimpanan, dan pengedaran di lokasi utama bersebelahan pelabuhan. Sewaan bulanan adalah RM 129,600.

Butiran Sewaan:

- Sewaan bulanan: RM 129,600

- Kadar kompetitif pada RM 1.50 psf berdasarkan keluasan lantai

Ciri-ciri Hartanah:

Unit gudang ini menyediakan spesifikasi cemerlang untuk operasi perindustrian dengan:

- Ketinggian siling: 30-44 kaki, menawarkan fleksibiliti untuk penyimpanan dan operasi menegak

- Kapasiti muatan lantai: 3 tan/m2, sesuai untuk peralatan berat dan inventori

- Bekalan kuasa: 800 AMP CCC di kilang, memastikan kapasiti elektrik yang boleh dipercayai untuk jentera dan operasi

- Lokasi strategik di kawasan perindustrian North Port

- Sedia untuk diduduki serta-merta

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di tengah-tengah zon perindustrian Port Klang, hartanah ini menikmati sambungan yang luar biasa ke rangkaian pengangkutan utama dan kemudahan pelabuhan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem logistik dan maritim yang pesat dengan kemudahan sokongan termasuk:

- 8 minit ke terminal North Port untuk operasi kargo yang lancar

- 10 minit ke Lebuhraya Shapadu untuk pengedaran yang cekap

- 12 minit ke Lebuhraya Kesas untuk akses pantas ke laluan utama

- Akses langsung ke kemudahan pelabuhan dan perkhidmatan maritim

- Berhampiran dengan perbankan, tempat makan, dan perkhidmatan sokongan perindustrian

- Komuniti logistik dan pergudangan yang mantap

Sesuai Untuk:

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Operasi berkaitan pelabuhan dan pengendalian kargo

- Pusat pemenuhan e-dagang

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pembuatan dan pemasangan

- Penyimpanan kontena dan peralatan berat