Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Selangor
Port Klang
Telok Gong Kilang Sesebuah untuk Disewa – RM56.5K/bln 41482kp
Telok Gong Kilang Sesebuah untuk Disewa – RM56.5K/bln 41482kp - Main property image 1 of 4
1 / 4
Loading images...
0% (1/4)
Telok Gong Kilang Sesebuah untuk Disewa – RM56.5K/bln 41482kp - Property image 2 of 4
Telok Gong Kilang Sesebuah untuk Disewa – RM56.5K/bln 41482kp - Property image 3 of 4
Telok Gong Kilang Sesebuah untuk Disewa – RM56.5K/bln 41482kp - Property image 4 of 4

Kilang

RM 56,500

Disiarkan: 17 Dis 2025

Kongsi

Kawasan Bertingkat

41,482 sqft

RM 1.36 psf

Lokasi

Port Klang, Selangor

Description

Kilang sesebuah untuk disewa di Telok Gong, Port Klang, Selangor. Kemudahan perindustrian yang terpelihara ini menawarkan keluasan binaan yang luas iaitu 41,482 kp, menyediakan ruang yang mencukupi untuk operasi industri berat. Sewaan bulanan RM 56,500.

Butiran Sewaan:

- Sewaan bulanan: RM 56,500

- Kadar kompetitif pada RM 1.36 psf berdasarkan keluasan lantai

- Boleh diduduki mulai 1 Mei 2025

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang sesebuah ini menyediakan spesifikasi luar biasa yang direka untuk operasi industri berat. Ciri-ciri utama termasuk:

- Ketinggian siling: 35 kaki, sesuai untuk penyusunan dan pengendalian bahan

- Bekalan kuasa: 600 ampere untuk keperluan operasi yang besar

- Kapasiti muatan lantai: 200 lbs (lebih kurang 1 tan per meter persegi)

- Susun atur satu tingkat yang luas memaksimumkan kecekapan operasi

- Sedia untuk diduduki serta-merta dengan piawaian penyelenggaraan profesional

Faedah Lokasi Strategik:

Terletak di zon perindustrian strategik Telok Gong, Port Klang, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke rangkaian pengangkutan utama dan kemudahan pelabuhan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian yang pesat dengan kemudahan sokongan termasuk:

- Hanya 1 km ke Lebuhraya Kesas untuk akses lebuh raya yang mudah

- 13 km ke Pelabuhan Barat untuk logistik maritim yang lancar

- 17 km ke Pelabuhan Utara untuk sambungan pelabuhan yang komprehensif

- Komuniti perindustrian yang mantap dengan infrastruktur terbukti

- Berhampiran dengan perkhidmatan dan kemudahan sokongan

- Lokasi strategik untuk operasi import-eksport

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri berat

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pengendalian kontena dan kargo