RM 30,000
Disiarkan: 10 Feb 2026
Luas Tanah
10,637 sqft
RM 2.82 psf
Kawasan Bertingkat
8,858 sqft
RM 3.39 psf
Lokasi
Shah Alam, Selangor
Kilang Berkembar untuk disewa di Seksyen 15, Shah Alam, Selangor. Hartanah perindustrian ini menawarkan keluasan lantai 8,858 kp di atas tanah 10,637 kp, sesuai untuk pelbagai operasi perniagaan. Sewaan bulanan ialah RM 30,000.
Butiran Sewaan:
- Sewaan bulanan: RM 30,000
- Kadar kompetitif: RM 3.39 kp berdasarkan keluasan lantai
Ciri-ciri Hartanah:
Unit kilang berkembar ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi dengan pelan lantai yang besar. Hartanah ini separuh perabot dan sedia untuk diduduki segera.
Faedah Lokasi Utama:
Terletak di kawasan perindustrian Seksyen 15 yang mantap, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan.
Sesuai Untuk:
- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran
- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan
- Pusat logistik dan pengedaran
- Aktiviti industri ringan
- Perniagaan perdagangan dan borong
- Operasi pemasangan
- Pusat pemenuhan e-dagang
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator
RM 18,000
RM 62,500
RM 23,400
RM 216,000
RM 350,000
RM 149,500
RM 90,000,000

RM 72,000,000

RM 21,000,000

RM 150,000,000
RM 136,765
RM 181,134
RM 87,344
RM 104,713
RM 250,288
RM 252,641
Factory Hub kini menyenaraikan 52 kilang untuk dijual dan 37 kilang untuk disewa di Shah Alam, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.