Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Komersial
Negeri Sembilan
Nilai
Pegangan Bebas Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai – RM980K 1800kp
Pegangan Bebas Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai – RM980K 1800kp - Main property image 1 of 9
1 / 9
Loading images...
0% (1/9)
Pegangan Bebas Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai – RM980K 1800kp - Property image 2 of 9
Pegangan Bebas Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai – RM980K 1800kp - Property image 3 of 9
Pegangan Bebas Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai – RM980K 1800kp - Property image 4 of 9
Pegangan Bebas Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai – RM980K 1800kp - Property image 5 of 9

Komersial

RM 980,000

Disiarkan: 5 Okt 2025

Kongsi

Luas Tanah

1,800 sqft

RM 544.44 psf

Kawasan Bertingkat

7,000 sqft

RM 140 psf

Pegangan

Pegangan Bebas

Lokasi

Nilai, Negeri Sembilan

Description

Pejabat Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan. Hartanah komersial pegangan bebas utama ini menawarkan keluasan tanah 1800 kp dengan luas binaan 7000 kp merangkumi empat tingkat. Berharga RM 980,000, ia merupakan pelaburan strategik untuk pelbagai operasi perniagaan.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 980,000

- Kadar kompetitif pada RM 544 psf berdasarkan keluasan tanah

- Hartanah berstatus pegangan bebas menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang

- Bilik air berganda di semua tingkat

Ciri-ciri Hartanah:

Unit komersial ini siap untuk diduduki serta-merta dan dilengkapi kemudahan penting untuk kecekapan operasi. Ciri utama termasuk peluang papan tanda yang menonjol untuk pendedahan jenama maksimum, tempat letak kereta yang luas untuk pelanggan dan kakitangan, sistem penghawa dingin yang komprehensif untuk keselesaan, dan keterlihatan yang sangat baik dari jalan utama untuk menarik trafik kaki yang tinggi.

Manfaat Lokasi Utama:

Terletak secara strategik di hab komersial mapan Bandar Baru Nilai, hartanah ini mempunyai ketersambungan yang sangat baik. Ia menawarkan akses mudah ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan awam, serta berdekatan dengan lapangan terbang KLIA dan KLIA2, memudahkan perjalanan perniagaan dan logistik. Kawasan ini disokong oleh ekosistem matang yang merangkumi kemudahan perbankan, pelbagai tempat makan, dan perkhidmatan penting lain, memastikan asas pelanggan yang berkembang maju.

Sesuai Untuk:

- Kedai runcit dan ruang pameran

- Premis makanan & minuman (F&B) dan restoran

- Pejabat perkhidmatan profesional

- Klinik perubatan dan pergigian

- Salun kecantikan dan pusat kesihatan

- Pusat pendidikan dan tuisyen

- Pejabat korporat dan ruang kerja bersama

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk komersial ini di Nilai, Negeri Sembilan ialah RM 980,000. Ini bersamaan kira-kira RM 140 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.