Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Tanah
Selangor
Kajang
Tanah Perindustrian Bukit Sungai Long untuk Dijual – RM29.2J 195000kp
Tanah Perindustrian Bukit Sungai Long untuk Dijual – RM29.2J 195000kp - Main property image 1 of 5
1 / 5
Loading images...
0% (1/5)
Tanah Perindustrian Bukit Sungai Long untuk Dijual – RM29.2J 195000kp - Property image 2 of 5
Tanah Perindustrian Bukit Sungai Long untuk Dijual – RM29.2J 195000kp - Property image 3 of 5
Tanah Perindustrian Bukit Sungai Long untuk Dijual – RM29.2J 195000kp - Property image 4 of 5
Tanah Perindustrian Bukit Sungai Long untuk Dijual – RM29.2J 195000kp - Property image 5 of 5

Tanah

RM 29,200,000

Disiarkan: 8 Okt 2025

Kongsi

Luas Tanah

195,000 sqft

RM 149.74 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Kajang, Selangor

Description

Tanah Perindustrian untuk Dijual di Bukit Sungai Long, Kajang, Selangor. Tanah perindustrian seluas 195,000 kaki persegi ini menawarkan lot serbaguna yang sesuai untuk pelbagai projek pembangunan. Dizonkan secara strategik untuk kegunaan perindustrian dan sedia untuk dibangunkan.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 29,200,000

- Kadar kompetitif pada RM 150 psf berdasarkan keluasan tanah

- Zon perindustrian strategik

Ciri-ciri Hartanah:

Unit tanah ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi. Hartanah ini dilengkapi dengan kemudahan asas dan sedia untuk diduduki. Ciri-ciri termasuk akses jalan yang baik, ketersediaan utiliti, dan kesesuaian untuk pelbagai projek pembangunan.

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan Kajang, Selangor yang telah maju, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh infrastruktur yang maju dengan kemudahan sokongan termasuk akses mudah ke pengangkutan awam, sambungan ke pusat bandar dan daerah perniagaan, kedekatan dengan sekolah, pusat membeli-belah dan kemudahan, kemudahan perbankan berhampiran, tempat makan dan perkhidmatan sokongan.

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk tanah ini di Kajang, Selangor ialah RM 29,200,000. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar

RM 23,360,000

Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

JC CHIN

JC CHIN

REN - 58071

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. (E (1) 1395/9)

Real Estate Negotiator