Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kilang
Selangor
Bandar Sunway
Pegangan Bebas Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway – RM6.6J 6100kp
Pegangan Bebas Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway – RM6.6J 6100kp - Main property image 1 of 9
1 / 9
Loading images...
0% (1/9)
Pegangan Bebas Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway – RM6.6J 6100kp - Property image 2 of 9
Pegangan Bebas Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway – RM6.6J 6100kp - Property image 3 of 9
Pegangan Bebas Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway – RM6.6J 6100kp - Property image 4 of 9
Pegangan Bebas Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway – RM6.6J 6100kp - Property image 5 of 9

Kilang

RM 6,600,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Luas Tanah

10,000 sqft

RM 660 psf

Kawasan Bertingkat

6,100 sqft

RM 1,081.97 psf

Pegangan

Pegangan Bebas

Lokasi

Bandar Sunway, Selangor

Description

Kilang Sesebuah untuk Dijual di Bandar Sunway, Selangor. Hartanah perindustrian pegangan bebas ini menawarkan keluasan 6,100 kp dibina di atas tanah 10,000 kp, sesuai untuk pelbagai operasi pembuatan. Harga permintaan RM 6,600,000.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 6,600,000

- Kadar kompetitif pada RM 1,082 psf berdasarkan keluasan binaan

- Hartanah pegangan bebas menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang sesebuah ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi dengan pelan lantai yang luas. Hartanah ini dilengkapi dengan kemudahan asas dan sedia untuk diduduki. Susun atur strategik memaksimumkan penggunaan ruang kerja sambil mengekalkan pengudaraan dan pencahayaan semula jadi yang baik.

Manfaat Lokasi Utama:

Terletak di kawasan perindustrian mapan Bandar Sunway, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:

- Akses mudah ke lebuh raya utama

- Berhampiran dengan Kuala Lumpur

- Sambungan baik ke pengangkutan awam

- Kemudahan perbankan, tempat makan dan perkhidmatan sokongan berdekatan

- Komuniti perindustrian mapan dengan rekod prestasi terbukti

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri ringan

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pemasangan

- Pusat pemenuhan e-dagang

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk kilang ini di Bandar Sunway, Selangor ialah RM 6,600,000. Ini bersamaan kira-kira RM 1,081.97 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar