RM 960,000
Disiarkan: 10 Feb 2026
Kawasan Bertingkat
2,000 sqft
RM 480 psf
Pegangan
Pegangan Bebas
Lokasi
Glenmarie, Selangor
Kilang Teres untuk Dijual di Glenmarie, Shah Alam, Selangor. Unit kosong ini menawarkan luas lantai serba boleh 2,000 kaki persegi untuk operasi perindustrian. Pegangan bebas menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang.
Butiran Jualan:
- Harga permintaan: RM 960,000
- Kadar kompetitif pada RM 480 psf berdasarkan luas lantai
- Hartanah berpegangan bebas
Ciri-ciri Hartanah:
Unit kilang teres ini menyediakan susun atur terbuka yang sesuai untuk pelbagai aktiviti perindustrian. Hartanah ini adalah unit kosong, membolehkan penyesuaian lengkap mengikut keperluan perniagaan khusus.
Faedah Lokasi Utama:
Terletak di kawasan perindustrian Glenmarie yang mantap, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:
- Akses mudah ke Lebuhraya Persekutuan dan NKVE
- Berhampiran Lapangan Terbang Subang
- Sambungan baik ke Shah Alam dan Kuala Lumpur
- Kemudahan perbankan, tempat makan dan perkhidmatan sokongan berdekatan
Sesuai Untuk:
- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran
- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan
- Pusat logistik dan pengedaran
- Aktiviti industri ringan
- Perniagaan perdagangan dan borong
- Operasi pemasangan
- Pusat pemenuhan e-dagang
Bayaran Bulanan
RM 0
Jumlah Faedah
RM 0
Jumlah Perlu Dibayar
RM 768,000
Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator
RM 15,500,000
RM 3,600,000
RM 2,800,000
RM 2,150,000
RM 1,380,000
RM 2,450,000
RM 103,500
RM 26,000
RM 8,800
RM 39,000
RM 28,000,000
RM 8,000,000
RM 90,000,000

RM 11,800,000

RM 13,000,000

RM 6,000,000
Factory Hub kini menyenaraikan 8 kilang untuk dijual dan 8 kilang untuk disewa di Glenmarie, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.