RM 7,500
Disiarkan: 10 Feb 2026
Luas Tanah
1,991 sqft
RM 3.77 psf
Kawasan Bertingkat
2,700 sqft
RM 2.78 psf
Lokasi
Bandar Sunway, Selangor
Kilang teres untuk disewa di Bandar Sunway, Subang Jaya, Selangor. Hartanah ini menawarkan luas lantai 2,700 kp, sesuai untuk pelbagai operasi perindustrian.
Butiran Sewa:
- Sewa bulanan: RM 7,500
- Kadar kompetitif pada RM 2.78 psf berdasarkan luas lantai
Ciri-ciri Hartanah:
Unit kilang teres ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi. Hartanah ini dilengkapi dengan kemudahan asas dan sedia untuk diduduki serta-merta.
Faedah Lokasi Utama:
Terletak di kawasan sibuk Bandar Sunway, hartanah ini menikmati sambungan cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan.
Sesuai Untuk:
- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran
- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan
- Pusat logistik dan pengedaran
- Aktiviti industri ringan
- Perniagaan perdagangan dan borong
- Operasi pemasangan
- Pusat pemenuhan e-dagang
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator
RM 2,650,000
RM 6,750,000
RM 2,800,000
RM 6,600,000
RM 136,765
RM 181,134
RM 87,344
RM 104,713
RM 250,288
RM 252,641
Factory Hub kini menyenaraikan 5 kilang untuk dijual dan 2 kilang untuk disewa di Bandar Sunway, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.