RM 7,200
Disiarkan: 10 Feb 2026
Luas Tanah
3,250 sqft
RM 2.22 psf
Kawasan Bertingkat
4,000 sqft
RM 1.80 psf
Lokasi
Kota Kemuning, Selangor
Kilang Teres untuk disewa di Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor. Unit kosong ini menawarkan keluasan lantai 4,000 kp di atas tanah 3,250 kp, sesuai untuk pelbagai operasi perindustrian. Sewaan bulanan adalah RM 7,200.
Butiran Sewaan:
- Sewaan bulanan: RM 7,200
- Kadar kompetitif pada RM 1.80 kp berdasarkan keluasan lantai
Ciri-ciri Hartanah:
Unit kilang teres ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi. Hartanah ini adalah unit kosong, membenarkan penyesuaian lengkap mengikut keperluan perniagaan spesifik dan aliran kerja.
Faedah Lokasi Utama:
Terletak di kawasan perindustrian sibuk Kota Kemuning, hartanah ini menikmati sambungan cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:
- Akses mudah ke lebuh raya utama
- Berhampiran dengan pusat bandar Shah Alam
- Kemudahan perbankan, tempat makan, dan perkhidmatan sokongan berdekatan
Sesuai Untuk:
- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran
- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan
- Pusat logistik dan pengedaran
- Aktiviti industri ringan
- Bengkel pemasangan
- Perkhidmatan pembungkusan
- Penyimpanan dan penyelenggaraan peralatan
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator
RM 70,000
RM 20,000
RM 11,000
RM 18,800,000
RM 5,500,000
RM 3,250,000
RM 2,200,000
RM 136,765
RM 181,134
RM 87,344
RM 104,713
RM 250,288
RM 252,641
Factory Hub kini menyenaraikan 5 kilang untuk dijual dan 4 kilang untuk disewa di Kota Kemuning, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.