Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kilang
Selangor
Kota Kemuning
Pegangan Bebas Kilang Teres untuk Dijual di Kota Kemuning – RM2.2J 2750kp
Pegangan Bebas Kilang Teres untuk Dijual di Kota Kemuning – RM2.2J 2750kp - Main property image 1 of 4
1 / 4
Loading images...
0% (1/4)
Pegangan Bebas Kilang Teres untuk Dijual di Kota Kemuning – RM2.2J 2750kp - Property image 2 of 4
Pegangan Bebas Kilang Teres untuk Dijual di Kota Kemuning – RM2.2J 2750kp - Property image 3 of 4
Pegangan Bebas Kilang Teres untuk Dijual di Kota Kemuning – RM2.2J 2750kp - Property image 4 of 4

Kilang

RM 2,200,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Kawasan Bertingkat

2,750 sqft

RM 800 psf

Pegangan

Pegangan Bebas

Lokasi

Kota Kemuning, Selangor

Description

Kilang Teres untuk Dijual di Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor. Unit kosong ini menawarkan keluasan lantai 2,750 kaki persegi, sesuai untuk pelbagai operasi perindustrian. Pegangan bebas menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 2,200,000

- Kadar kompetitif RM 800 psf berdasarkan keluasan lantai

- Hartanah berpegangan bebas

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang teres ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi. Hartanah ini adalah unit kosong, membenarkan penyesuaian lengkap mengikut keperluan dan susun atur perniagaan tertentu.

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan perindustrian mapan Kota Kemuning, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuhraya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:

- Akses mudah ke lebuhraya utama

- Berhampiran dengan pusat bandar Shah Alam

- Kemudahan perbankan, tempat makan dan perkhidmatan sokongan berdekatan

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri ringan

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Operasi pemasangan

- Pusat pemenuhan e-dagang

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk kilang ini di Kota Kemuning, Selangor ialah RM 2,200,000. Ini bersamaan kira-kira RM 800 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar

RM 1,760,000

Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

Peter Tan

Peter Tan

REN - 12771

CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)

Real Estate Negotiator