Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kediaman
Selangor
Telok Panglima Garang
Telok Panglima Garang Kondominium untuk Dijual – RM600K 979kp
Telok Panglima Garang Kondominium untuk Dijual – RM600K 979kp - Main property image 1 of 14
1 / 14
Loading images...
0% (1/14)
Telok Panglima Garang Kondominium untuk Dijual – RM600K 979kp - Property image 2 of 14
Telok Panglima Garang Kondominium untuk Dijual – RM600K 979kp - Property image 3 of 14
Telok Panglima Garang Kondominium untuk Dijual – RM600K 979kp - Property image 4 of 14
Telok Panglima Garang Kondominium untuk Dijual – RM600K 979kp - Property image 5 of 14

Kediaman

RM 600,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Kawasan Bertingkat

979 sqft

RM 612.87 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Telok Panglima Garang, Selangor

Description

Kondominium untuk Dijual di Telok Panglima Garang, Selangor. Unit berperabot penuh yang menawarkan ruang hidup yang selesa dengan keluasan lantai 979 kp. Harga RM 600,000. Sesuai untuk kediaman dengan kemudahan moden dan lokasi yang strategik.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 600,000

- Kadar kompetitif pada RM 613 psf berdasarkan keluasan lantai

- 2 bilik tidur dan 2 bilik air

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kondominium ini menyediakan ruang hidup berperabot penuh dengan kemudahan penting termasuk:

- 3 unit penyaman udara

Manfaat Lokasi Utama:

Terletak di kawasan tenang Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh komuniti kediaman yang aman dengan kemudahan sokongan termasuk:

- Akses mudah ke lebuh raya utama

- Pusat membeli-belah dan tempat makan berdekatan

- Kedekatan dengan sekolah dan kemudahan kesihatan

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk kediaman ini di Telok Panglima Garang, Selangor ialah RM 600,000. Ini bersamaan kira-kira RM 612.87 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar

RM 480,000

Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

Peter Tan

Peter Tan

REN - 12771

CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)