Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Komersial
Kuala Lumpur
Kuala Lumpur
RM3.6J Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park – 5495kp
RM3.6J Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park – 5495kp - Main property image 1 of 5
1 / 5
Loading images...
0% (1/5)
RM3.6J Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park – 5495kp - Property image 2 of 5
RM3.6J Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park – 5495kp - Property image 3 of 5
RM3.6J Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park – 5495kp - Property image 4 of 5
RM3.6J Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park – 5495kp - Property image 5 of 5

Komersial

RM 3,600,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Kawasan Bertingkat

5,495 sqft

RM 655.14 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Kuala Lumpur, Kuala Lumpur

Description

Lot Kedai 4-Tingkat untuk Dijual di Kuchai Entrepreneurs Park, Kuala Lumpur. Hartanah komersial ini menawarkan keluasan lantai 5,495 kaki persegi merangkumi empat tingkat, sesuai untuk pelbagai kegunaan komersial. Harga permintaan RM 3,600,000.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 3,600,000

- Kadar kompetitif pada RM 655 psf berdasarkan keluasan lantai

- Hartanah berpegangan pajakan menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang

Ciri-ciri Hartanah:

Lot kedai ini menyediakan ruang yang luas merangkumi empat tingkat, sesuai untuk operasi runcit atau pejabat. Hartanah ini kini disewakan, menawarkan pendapatan sewa segera untuk pelabur.

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan sibuk Kuchai Entrepreneurs Park, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem komersial yang meriah dengan kemudahan sokongan termasuk:

- Akses mudah ke lebuh raya utama

- Berhampiran dengan pengangkutan awam

- Pusat membeli-belah dan tempat makan berdekatan

Sesuai Untuk:

- Kedai runcit dan ruang pameran

- Pejabat perkhidmatan profesional

- Premis makanan dan minuman (F&B) serta restoran

- Pejabat korporat dan ruang kerja bersama

- Pusat latihan atau akademi

- Pusat penjagaan kesihatan atau kesihatan

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk komersial ini di Kuala Lumpur, Kuala Lumpur ialah RM 3,600,000. Ini bersamaan kira-kira RM 655.14 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar

RM 2,880,000

Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

Peter Tan

Peter Tan

REN - 12771

CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)