Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Komersial
Selangor
Cyberjaya
RM3.3J Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya – 9060kp
RM3.3J Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya – 9060kp - Main property image 1 of 11
1 / 11
Loading images...
0% (1/11)
RM3.3J Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya – 9060kp - Property image 2 of 11
RM3.3J Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya – 9060kp - Property image 3 of 11
RM3.3J Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya – 9060kp - Property image 4 of 11
RM3.3J Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya – 9060kp - Property image 5 of 11

Komersial

RM 3,300,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Kawasan Bertingkat

9,060 sqft

RM 364.24 psf

Pegangan

Pegangan Bebas

Lokasi

Cyberjaya, Selangor

Description

Unit Komersial Pegangan Bebas untuk Dijual di Precinct 15, Putrajaya, Selangor. Hartanah lot penjuru ini menawarkan ruang separuh siap yang luas iaitu 9,060 kaki persegi, memberikan fleksibiliti yang sangat baik. Harga permintaan RM 3,300,000. Pegangan bebas menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 3,300,000

- Kadar kompetitif pada RM 364 psf berdasarkan luas lantai

- Hartanah berpegangan bebas

- 1 bilik air

Ciri-ciri Hartanah:

- Unit lot penjuru dengan ruang yang luas dan dalaman separuh siap.

- Tingkat bawah kini disewa, memberikan hasil sewa serta-merta.

- Tingkat dua hingga atas adalah kosong, menawarkan fleksibiliti untuk kegunaan masa depan atau pengembangan.

- Termasuk kemudahan tempat letak kereta.

- Terletak di kawasan dengan kadar okupansi tinggi, menunjukkan permintaan yang kukuh.

Manfaat Lokasi Utama:

- Terletak di kawasan sibuk Precinct 15, Putrajaya.

- Ketersambungan cemerlang ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan.

- Dikelilingi oleh ekosistem komersial yang meriah.

- Berhampiran dengan pejabat kerajaan dan pusat komersial.

- Berkaitan baik dengan Kuala Lumpur dan kawasan sekitarnya.

- Kedai runcit, tempat makan, dan perkhidmatan penting berdekatan.

Sesuai Untuk:

- Kedai runcit dan ruang pameran

- Pejabat perkhidmatan profesional

- Pejabat korporat dan ruang kerja bersama

- Pusat pendidikan dan tuisyen

- Klinik perubatan dan pergigian

- Penurap F&B dan restoran

Soalan Lazim

Harga tawaran untuk komersial ini di Cyberjaya, Selangor ialah RM 3,300,000. Ini bersamaan kira-kira RM 364.24 per kps berdasarkan keluasan binaan. Hubungi ejen untuk harga terkini.

Kalkulator Pinjaman

10%50%100%
3%4.5%7%

Bayaran Bulanan

RM 0

Jumlah Faedah

RM 0

Jumlah Perlu Dibayar

RM 2,640,000

Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.