Kawasan Bertingkat
13,000 sqft
RM 846.15 psf
Pegangan
Pegangan Bebas
Lokasi
Port Klang, Selangor
Peluang Perindustrian Utama
Terokai kilang industri sederhana baru seluas 13,000 kaki persegi untuk dijual di lokasi strategik Bandar Bukit Raja, Klang. Hartanah bebas ini menawarkan pelaburan atau pangkalan operasi yang utama.
Lokasi Strategik & Ketersambungan
Kilang ini terletak di lokasi mewah dalam Klang, memastikan logistik dan ketersambungan yang cemerlang. Ia menawarkan akses mudah ke lebuh raya utama dan kemudahan penting, menyokong operasi perniagaan yang lancar.
Spesifikasi Hartanah
Kemudahan ini mempunyai luas lantai 13,000 kaki persegi. Ia dilengkapi dengan bekalan elektrik 400amp yang kukuh, menjadikannya sedia untuk pelbagai keperluan pembuatan atau pergudangan.
Potensi Pelaburan
Dihargakan pada RM 11,000,000 (lebih kurang RM 846 per kaki persegi), hartanah ini terletak dalam komuniti perindustrian yang hidup dan berkembang. Infrastruktur tempatan yang menyokong meningkatkan nilai dan daya tarikan jangka panjangnya.
Bertindak Sekarang
Ini adalah peluang jarang untuk mendapatkan aset perindustrian premium di Selangor. Sesuai untuk pengembangan perniagaan atau pelaburan, kilang ini menggabungkan ruang yang luas dengan lokasi yang sukar ditandingi.
Bayaran Bulanan
RM 0
Jumlah Faedah
RM 0
Jumlah Perlu Dibayar
RM 8,800,000
Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator

RM 8,800,000

RM 6,120,010

RM 8,256,591

RM 7,546,378

RM 25,000,000

RM 8,500,000

RM 26,000

RM 136,765

RM 181,134

RM 104,713

RM 28,000,000

RM 8,000,000

RM 90,000,000

RM 11,800,000

RM 13,000,000

RM 6,000,000
Factory Hub kini menyenaraikan 172 kilang untuk dijual dan 346 kilang untuk disewa di Port Klang, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.