Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Selangor
Port Klang
RM97.6K/bln Gudang untuk Disewa di North Port, Port Klang – 61000kp
RM97.6K/bln Gudang untuk Disewa di North Port, Port Klang – 61000kp - Main property image 1 of 4
1 / 4
Loading images...
0% (1/4)
RM97.6K/bln Gudang untuk Disewa di North Port, Port Klang – 61000kp - Property image 2 of 4
RM97.6K/bln Gudang untuk Disewa di North Port, Port Klang – 61000kp - Property image 3 of 4
RM97.6K/bln Gudang untuk Disewa di North Port, Port Klang – 61000kp - Property image 4 of 4

Kilang

RM 97,600

Disiarkan: 17 Dis 2025

Kongsi

Kawasan Bertingkat

61,000 sqft

RM 1.60 psf

Lokasi

Port Klang, Selangor

Description

Gudang untuk Disewa di North Port, Port Klang, Selangor. Kemudahan gudang perindustrian moden ini menawarkan keluasan lantai 61,000 kp, menyediakan ruang yang luas untuk operasi pergudangan, logistik, dan pengedaran. Hartanah ini mempunyai spesifikasi cemerlang yang direka untuk kecekapan perindustrian dan kecemerlangan operasi.

Butiran Sewa:

- Sewa bulanan: RM 97,600

- Kadar kompetitif pada RM 1.60 psf berdasarkan keluasan lantai

- Sedia untuk diduduki pada Jun/Julai 2024

Ciri-ciri Hartanah:

Unit gudang ini menyediakan spesifikasi perindustrian yang komprehensif termasuk:

- Keluasan lantai: 61,000 kp

- Ketinggian siling: 25-35 kaki, menyediakan kapasiti penyimpanan menegak yang sangat baik

- Bekalan kuasa: 550 amp, menyokong jentera berat dan operasi

- Kapasiti beban lantai: 1.5 tan/m2

- CCC (Sijil Pelepasan Kastam) di kilang dan gudang

- Sedang dalam pembinaan dengan kemudahan moden

- Lokasi strategik dalam zon perindustrian North Port

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan strategik North Port, Port Klang, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke rangkaian pengangkutan utama dan kemudahan pelabuhan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian dan logistik yang pesat dengan kemudahan sokongan termasuk:

- 8 minit ke terminal North Port untuk akses pelabuhan yang lancar

- 10 minit ke Lebuhraya Shapadu

- 12 minit ke Lebuhraya Kesas

- Akses langsung ke lebuh raya utama dan laluan pengangkutan

- Berhampiran dengan kemudahan pelabuhan Klang dan operasi maritim

- Komuniti perindustrian yang mantap dengan infrastruktur logistik

Sesuai Untuk:

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Operasi berkaitan pelabuhan dan pengendalian kargo

- Pusat pemenuhan e-dagang

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Aktiviti pembuatan dan perindustrian ringan

- Penyimpanan sejuk dan pergudangan khusus

Soalan Lazim