Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Dijual
Kilang
Selangor
Port Klang
West Port Kilang Sesebuah untuk Dijual – RM13J 30272kp
West Port Kilang Sesebuah untuk Dijual – RM13J 30272kp - Main property image 1 of 3
1 / 3
Loading images...
0% (1/3)
West Port Kilang Sesebuah untuk Dijual – RM13J 30272kp - Property image 2 of 3
West Port Kilang Sesebuah untuk Dijual – RM13J 30272kp - Property image 3 of 3

West Port Kilang Sesebuah untuk Dijual – RM13J 30272kp

Kilang

RM 13,000,000

Disiarkan: 17 Dis 2025

Kongsi

Kawasan Bertingkat

30,272 sqft

RM 429.44 psf

Pegangan

Pegangan Pajakan

Lokasi

Port Klang, Selangor

Description

Kilang sesebuah untuk dijual di West Port, Port Klang, Selangor. Fasiliti perindustrian moden ini menawarkan keluasan lantai 30,272 kp di sebuah bangunan kilang dua tingkat yang dibina khas, siap untuk diduduki serta-merta.

Butiran Jualan:

- Harga permintaan: RM 13,000,000

- Kadar kompetitif pada RM 429.44 psf berdasarkan keluasan lantai

- Harta pegangan pajakan

Ciri-ciri Harta:

Unit ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi dengan pelan lantai yang luas merangkumi dua tingkat. Harta ini dilengkapi dengan spesifikasi perindustrian penting termasuk:

- Ketinggian siling: 40 kaki untuk penyimpanan dan operasi yang optimum

- Bekalan kuasa: 150 ampere untuk kapasiti elektrik yang boleh dipercayai

- Kapasiti beban lantai: 1 tan per meter persegi

- Konfigurasi dua tingkat yang memaksimumkan penggunaan ruang kerja

- Struktur perindustrian yang terpelihara baik, siap untuk diduduki serta-merta

- Susun atur strategik sesuai untuk aktiviti pembuatan, pemasangan dan pergudangan

Manfaat Lokasi Utama:

Terletak di kawasan perindustrian mapan West Port (Pelabuhan Barat), harta ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:

- 10 minit ke Terminal West Port untuk operasi logistik yang lancar

- 10 minit ke Lebuhraya SKVE untuk akses pantas ke laluan utama

- 8 minit ke Lebuhraya Kesas yang menghubungkan ke Kuala Lumpur dan kawasan sekitarnya

- Kedudukan strategik dalam ekosistem perindustrian dan pelabuhan Port Klang yang berkembang pesat

- Berhampiran dengan perkhidmatan dan kemudahan perindustrian sokongan

- Komuniti komersial dan perindustrian yang mantap

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan