Factory Hub
Laman UtamaProjek
Tentang Kami
Log Masuk
ENMS中文

Klang Kapar Meru Industrial FactoryHub

Platform pakar anda untuk kilang, gudang & tanah perindustrian di Klang, Kapar, Meru & Port Klang, Selangor. Berhampiran Northport & Westport.

• CID Realtors (Setia Alam) Sdn Bhd
  • Alamat: 15-1, Jalan Setia Indah X U13/X, Setia Alam, 40170 Shah Alam, Selangor
  • E-mel: peterlife89@gmail.com
  • Telefon: 016-666 6872

Laman Utama
Disewa
Kilang
Selangor
Glenmarie
RM95K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Glenmarie – 38000kp
RM95K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Glenmarie – 38000kp - Main property image 1 of 6
1 / 6
Loading images...
0% (1/6)
RM95K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Glenmarie – 38000kp - Property image 2 of 6
RM95K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Glenmarie – 38000kp - Property image 3 of 6
RM95K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Glenmarie – 38000kp - Property image 4 of 6
RM95K/bln Kilang Sesebuah untuk Disewa di Glenmarie – 38000kp - Property image 5 of 6

Kilang

RM 95,000

Disiarkan: 10 Feb 2026

Kongsi

Luas Tanah

45,000 sqft

RM 2.11 psf

Kawasan Bertingkat

38,000 sqft

RM 2.50 psf

Lokasi

Glenmarie, Selangor

Description

Kilang sesebuah untuk disewa di Glenmarie, Shah Alam, Selangor. Unit kosong ini menawarkan luas lantai 38,000 kp di atas tanah 45,000 kp, sesuai untuk pelbagai aplikasi perindustrian. Sewaan bulanan adalah RM 95,000.

Butiran Sewaan:

- Sewaan bulanan: RM 95,000

- Kadar: Lebih kurang RM 2.50 psf berdasarkan luas lantai

Ciri-ciri Hartanah:

Unit kilang sesebuah ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi. Hartanah ini siap untuk diduduki serta-merta dan boleh disesuaikan mengikut keperluan industri tertentu.

Faedah Lokasi Utama:

Terletak di kawasan perindustrian Glenmarie yang mantap, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan termasuk:

- Akses mudah ke Lebuhraya Persekutuan dan NKVE

- Berhampiran dengan Lapangan Terbang Subang

- Sambungan baik ke Kuala Lumpur dan Klang

- Kemudahan perbankan, tempat makan dan perkhidmatan sokongan berdekatan

Sesuai Untuk:

- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran

- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan

- Pusat logistik dan pengedaran

- Aktiviti industri ringan

- Perniagaan perdagangan dan borong

- Kilang pemasangan

- Kemudahan penyelidikan dan pembangunan (R&D)

Soalan Lazim

Sewa bulanan kilang ini di Glenmarie, Selangor ialah RM 95,000/bulan. Iaitu kira-kira RM 2.50 per kps/bulan. SST 8% mungkin dikenakan.

Borang Pertanyaan

Maklumat Ejen

Peter Tan

Peter Tan

REN - 12771

CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)

Real Estate Negotiator

016-6666872
peterlife89@gmail.com
peterindustrial
WhatsAppHubungi Sekarang

Lebih Kilang Disewa di Glenmarie

Kilang Untuk Disewa - Shah Alam Gudang untuk Disewa di Temasya – RM103.5K/bln 45000kp - Glenmarie, Selangor
Untuk DisewaKilang