RM 2,150,000
Disiarkan: 10 Feb 2026
Luas Tanah
2,400 sqft
RM 895.83 psf
Kawasan Bertingkat
3,000 sqft
RM 716.67 psf
Pegangan
Pegangan Bebas
Lokasi
Glenmarie, Selangor
Kilang Teres untuk Dijual di Glenmarie, Selangor. Hartanah perindustrian pegangan bebas ini menawarkan keluasan lantai 3,000 kp, sesuai untuk pelbagai operasi pembuatan dan perindustrian.
Butiran Jualan:
- Harga permintaan: RM 2,150,000
- Kadar kompetitif RM 717 psf berdasarkan keluasan lantai
- Hartanah berstatus pegangan bebas menjamin keselamatan pelaburan jangka panjang
Ciri-ciri Hartanah:
Unit kilang teres ini menyediakan ruang yang luas untuk kecekapan operasi. Hartanah ini dilengkapi dengan kemudahan asas dan sedia untuk diduduki dengan segera.
Faedah Lokasi Utama:
Terletak di kawasan perindustrian Glenmarie yang telah mantap, hartanah ini menikmati sambungan yang sangat baik ke lebuh raya utama dan rangkaian pengangkutan. Kawasan ini dikelilingi oleh ekosistem perindustrian matang dengan kemudahan sokongan.
Sesuai Untuk:
- Operasi pembuatan dan kemudahan pengeluaran
- Penyelesaian pergudangan dan penyimpanan
- Pusat logistik dan pengedaran
- Aktiviti perindustrian ringan
- Perniagaan perdagangan dan borong
- Operasi pemasangan
- Pusat pemenuhan e-dagang
Bayaran Bulanan
RM 0
Jumlah Faedah
RM 0
Jumlah Perlu Dibayar
RM 1,720,000
Angka-angka ini hanya untuk rujukan sahaja. Sila hubungi bank anda untuk butiran pinjaman sebenar.
REN - 12771
CID REALTORS SDN BHD (E (1) 1855/8)
Real Estate Negotiator
RM 15,500,000
RM 3,600,000
RM 2,800,000
RM 960,000
RM 1,380,000
RM 2,450,000
RM 103,500
RM 26,000
RM 8,800
RM 39,000
RM 28,000,000
RM 8,000,000
RM 90,000,000

RM 11,800,000

RM 13,000,000

RM 6,000,000
Factory Hub kini menyenaraikan 8 kilang untuk dijual dan 8 kilang untuk disewa di Glenmarie, Selangor. Kebanyakan penyenaraian berada dalam koridor perindustrian Selangor dengan bekalan tiga fasa TNB, pegangan bebas atau pajakan 99 tahun, dan akses ke lebuh raya NKVE, KESAS, ELITE atau WCE. Bandingkan spesifikasi, keluasan, ketinggian siling dan konfigurasi teluk muatan untuk mencari yang sesuai dengan operasi anda.